24 stycznia 2013

Gratulacyjna / Congratulations Card

Karteczkę wykonałam wczoraj w celu wypróbowania wykrojników oraz folderu do wytłaczania, a przy okazji na wyzwanie, w diabelskim młynie lift kartki Doroty_mk


Walentynkowa / Valentine Day Card

Pierwsza w tym roku karteczka walentynkowa powstała na wyzwanie mapkowe w Silesian Craft. Obrazek w tle pochodzi z tej stronki, na której znaleźć można wiele pięknych digi stempelków. 


18 stycznia 2013

"Just for you" karteczki / "Just for you" cards

Teraz, kiedy mam maszynkę chęć tworzenia kartek jest jeszcze większa :) Tak oto wczoraj powstały dwie karteczki- kolorami podobne, a i stempelki z tego samego zestawu, który długo na półce leżał nieużywany... ;) 

Prześliczne motylki mam jeszcze od Agapy z zabawy 
"Podaj dalej" :)

17 stycznia 2013

Komplecik / Birthday set

Pudełko na prezent oraz karteczka do kompletu. Wszystko to dla mojego mężczyzny. 
Przy okazji mogłam wypróbować maszynkę Big Shot, o której od dawna marzyłam oraz pierwsze wykrojniki, czyli prezent jaki dostałam jakby pod choinkę (bo przesyłka przyszła 2 dni temu) od mojego Grzesia :) Papiery to nagroda z konkursu w gazecie :)


13 stycznia 2013

Zaskakujący Nowy Rok

Jakaż niespodzianka spotkała mnie w tym Nowym Roku :) W piątek dostałam przesyłkę, a w niej zestaw papierów... myślę sobie, że przecież nie zamawiałam nic nowego, zaglądam głębiej do koperty a tam informacja, że to nagroda za opublikowaną kartkę w dziale Reader's Gallery w "Simply Cards and papercraft" :) Wprawdzie wysłałam swoje kartki na inny konkurs ogłoszony w tej gazecie, którego wyniki były w poprzednim numerze, ale bardzo się cieszę, że dostałam nagrodę pocieszenia i strasznie mi miło, że jednak ta kartka się spodobała i umieścili ją w tym dziale :) 


W tym Nowym 2013 Roku życzę wszystkim i sobie wielu takich miłych niespodzianek oraz wszystkiego dobrego :))